Wyjazd klasy 4f na zajęcia integracyjne

Klasa 4f (z wychowawcą Magdaleną Gibczyńską i pedagogiem Anną Urbaniak) uczestniczyła 15 listopada br. w zajęciach integracyjnych prowadzonych przez pana Dawida Poprawę animatora w Gminnym Ośrodku Kultury w Kuślinie. Zajęcia rozpoczęto od wspólnego śniadania i ciasta upieczonego przez wychowawcę klasy, po czym w doskonałych nastrojach uczniowie 4f przystąpili do gier i zabaw prowadzonych przez pana Dawida.

Świetna zabawa, działanie i współpraca dały dzieciom przestrzeń do integracji klasowej.

Podczas trwania zajęć, p.Urbaniak i p.Gibczyńska przeprowadziły zajęcia dotyczące tolerancji i współpracy. Podsumowaniem był konkursowy quiz, tematycznie związany z wyjazdem klasy 4f (w ramach Dnia Tolerancji) 13 listopada br. na przedstawienie pt.:”Różnorodność krajów Europy”.