Jesteś tutaj:
  1. Start
  2. Aktualności

"ZŁOTA SZTAFETA"

W poniedziałek 24 września pomimo deszczowej i wietrznej pogody reprezentacja szkoły pod okiem Joanny Mydlak uczestniczyła w "Mistrzostwach Gminy w Sztafetowych Biegach Przełajowych". Obie reprezentacje - dziewcząt i chłopców sięgnęły po najwyższe trofeum zawodów i będą reprezentować naszą gminę na Mistrzostwach Powiatu Poznańskiego w Sztafetowych Biegach Przełajowych w Kórniku. Życzymy powodzenia!

Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2018/2019

W poniedziałek, 3 września, w hali widowiskowo - sportowej  odbyło się uroczyte rozpoczęcie roku szkolnego. Rodziców, nauczycieli i uczniów powitała pani dyrektor szkoły Karolina Róg oraz zaproszeni goście: Burmistrz Gminy Stęszew - pan Włodzimierz Pinczak i przewodniczacy Rady Rodziców -  pan Marek Koza. Uczniowie spotkali się ze swoimi wychowawcami oraz koleżankami i kolegami z klasy.