Jesteś tutaj:
  1. Start
  2. Konkursy

Konkursy

Konkurs ekologiczny "Palić nie palić? - oto jest pytanie"

Wyniki:
I miejsce: Oliwier Szafrański 
II miejsce: Karol Kociemba 
III miejsce: Oliwia Budzyńska

Konkurs ekologiczny "Cztery pory roku" - etap szkolny

Wyniki:
I miejsce: Joanna Bogaczyk kl. 4e
II miejsce: Kacper Kubicki z kl. 5d iMarta kocik z kl. 5a
Gratulujemy!!!

Konkurs na najciekawszą fraszkę na temat Biblioteki Publicznej w Stęszewie

10 maja ogłoszono wyniki konkursu zorganizowanego w ramach współpracy pomiędzy obiema bibliotekami. Laureatem został Szymon Raniszewski, który zajął III miejsce. Serdecznie gratulujemy.

OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ BEZPIECZEŃSTWA W RUCHU DROGOWYM - ETAP POWIATOWY

Dnia 26 kwietnia odbył się w Szkole Podstawowej nr 2 w Murowanej Goślinie Ogólnopolski Turniej Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym - etap powiatowy. Naszą szkołę reprezentowały dwie drużyny - szkoła podstawowa w składzie Paulina Czajkowska, Julia Ładniak, Przemek Ładniak, Oliwier Szafrański i rezerwowy Szymon Raniszewski oraz oddziały gimnazjalne w składzie - Kasia Bakoś, Mateusz Bernart oraz Maks Pieróg. Uczniowie ze szkoły podstawowej zajęli 2 miejsce, natomiast uczniowie z klas gimnazjalych 1 miejsce i wezmą udział w konkursie w etapie wojewódzkim. Serdecznie gratulujemy uczniom i pani Katarzynie Borowskiej, która przygotowała obydwie grupy.

"Wiosenne przebudzenie" XVII Gminny Konkurs Recytatorski

26 marca 2018 r. w hali odbył się XVII Gminny Konkurs Recytatorski "Wiosenne Przebudzenie" zorganizowany przez Dom Kultury w Stęszewie.

Wzięło w nim udział, aż 48 uczniów ze szkół z Jeziorek, Strykowa, Modrza oraz Stęszewa. Podczas konkursu uczestnicy prezentowali przygotowane wiersze, walcząc tym samym o cenne nagrody, w trzech kategoriach wiekowych.

 

"Różne języki, wspólna kultura" - etap gminny

Uczniowie naszej szkoły zajęli następujące miejsca:

w kategorii klas I - III:

I miejsce Wiktoria Przybysz kl. 3d
II miejsce Lidia Wawrzyniak 3a

w kategorii klas IV - V:

III miejsce Oliwier Szafrański 5d

Serdecznie gratulujemy!

VIII Gminny Konkurs Plastyczny - "Pisklę wielkanocne" - etap gminny

Uczniowie naszej szkoły zajęli następujące miejsca:

W kategorii B - uczniowie klas I - III

II miejsce Aleksandra Kęska kl. 3g
III miejsce Jagoda Wójcik kl. 1e

W kategorii C - uczniowie klas IV - V

III miejsce Martyna Boińska kl. 5c
Wyrównienie Oliwia Kozica kl. 5a

Serdecznie gratulujemy!

 

"Różne jezyki, wspólna kultura" - etap szkolny

W dniu 14 marca 2018 roku w czytelni szkolnej odbył się szkolny etap Konkursu Plastycznego pt. „Różne języki, wpólna kultura". Głównym organizatorem był również Dom Kultury w Stęszewie.

Komisja w składzie: pani Małgorzata Sielicka, pani Agata Czub, pani Urszula Radogostowicz oraz przedstawicielka RSU Oliwia Filarowska dokonała wyboru 4 najciekawszych prac, które zostaną dostarczone 16.03.2018 roku do Domu Kultury przez nauczyciela plastyki. 

 

VIII Gminny Konkurs Plastyczny - "Pisklę wielkanocne" - etap szkolny

W dniu 14 marca 2018 roku w czytelni szkolnej odbył się szkolny etap VIII Gminnego Konkursu Plastycznego na „Pisklę Wielkanocne”. Wzięło w nim udział 38 uczniów. Każdy z nich wykonał pracę przestrzenną w dowolnym formacie i technice plastycznej. Głównym organizatorem konkursu jest Dom Kultury w Stęszewie.

"Wiosenne przebudzenie" konkurs poetycki - etap szkolny

W dniu 14 marca 2018 roku w bibliotece szkolnej odbył się szkolny etap XVII Gminnego Konkursu Recytatorskiego „Wiosenne przebudzenie”. Wzięło w nim udział 43 uczestników. Uczniowie pięknie zaprezentowali utwory najbardziej znanych polskich poetów, a nawet napisane przez siebie na tę okoliczność wiersze.

Laureaci konkursu oraz wyróżnieni uczniowie będą reprezentować naszą szkołę w eliminacjach gminnych, które organizuje Dom Kultury w Stęszewie. Odbędą się one 26 marca 2018 r. o godz. 9.00 w hali widowiskowo-sportowej w Stęszewie.

Gratulujemy i życzymy powodzenia!