Mistrzostwach Gminy w Siatkówce - awans do Półfinałów Mistrzostw Powiatu

17.01.2024 uczniowie naszej szkoły wzięli udział w Mistrzostwach Gminy w Siatkówce. Turniej rozegrano w 2 kategoriach wiekowych: Igrzysk Dzieci oraz Igrzysk Młodzieży Szkolnej. Zarówno dziewczęta jak i chłopcy awansowali do Półfinałów Mistrzostw Powiatu. Opiekunem drużyny jest pani Dagmara Grąs.

Skład SP Stęszew:
Igrzyska Dzieci Dziewczęta:
Judyta Lemkowska, Zuzanna Kwiatkowska, Martyna Ossowska, Izabela Kania, Lena Domagalska, Patrycja Majorczyk, Natalia Jankowska, Alicja Karczewska, Nadia Michalak, Natasza Brak.
Igrzyska Dzieci Chłopców:
Wojciech Kuśnierz, Stanisław Marchelek, Fabian Grąs, Piotr Bogacki, Maciej Siwczak, Tymon Mietlicki, Jędrzej Kozłowski, Jędrzej Pomys, Paweł Roguszczak, Karol Jankowiak.
Igrzyska Młodzieży Szkolnej Dziewczęta:
Agata Mydlak, Aleksandra Kaczmarek, Aleksandra Przybyła, Sonia Szymkowiak, Zuzanna Borowska, Maria Frąckowiak, Rozalia Brzostowska, Ewa Kunc, Dominika Furmańska, Zuzanna Gorońska.
Igrzyska Młodzieży Szkolnej Chłopcy:
Jakub Marek, Cezary Styczyński, Franciszek Stachecki, Adam Waliszak, Maksym Perih, Oleksandr Chopyk, Maciej Mokrzyński.