Mistrzostwa Powiatu Poznańskiego w Siatkówce w ramach rywalizacji Igrzysk Dzieci

21.03. dziewczęta reprezentowały naszą szkołę podczas Mistrzostw Powiatu Poznańskiego w Siatkówce w ramach rywalizacji Igrzysk Dzieci. Do rywalizacji przystąpiło 16 szkół. Nasza szkoła zagrała w grupie z: SP Rogalin, SP Dąbrówka, SP2 Murowana Goślina. Z dwoma wymienionymi szkołami dziewczyny wygrały w stosunku 2:0, z Murowaną Gośliną, zagrały o 1 miejsce w grupie. Po bardzo emocjonującym meczu, pełnym zwrotów akcji, nasze zawodniczki wygrały w tiebreaku na przewagi.

W Ćwierćfinale trafiły na SP Lusówko. Niestety, mimo ogromnej determinacji, walki o każdy punkt przegrały zacięty pojedynek. Niestety 1 przegrany mecz zamknął nam awans do strefy medalowej, a dziewczyny zostały sklasyfikowane na miejscach 5-8. Nasze reprezentantki mogą być z siebie dumne, zostawiły mnóstwo serca n aboisku,  apoza tym pokazały, że wiele potrafią a w sytuacjach stresowych radzą sobie wyśmienicie.
Szkołę reprezentowały: Judyta Lemkowska (kapitan), Zuzanna Kwiatkowska, Izabela Kania, Martyna Ossowska, Sofiia Lipnitska, Natalia Jankowska, Lena Domagalska, Patrycja Majorczyk, Nadia Michalak, Natasza Borak.
Opiekunem zespołu jest Dagmara Grąs