Wycieczka klas 6b i 6d

19 października 2022 r. klasy 6b i 6d wraz z wychowawcami p. Katarzyną Krzyżaniak, p. Sławomirem Wiśniewskim oraz p. Alicją Gumienną wybrały się na pierwszą w tym roku szkolnym wycieczkę integracyjną do Poznania.

Na początku uczniowie odwiedzili Fly Park, w którym czekały na nich różnego typu trampoliny, zjeżdżalnie, ninja park, rodeo czy eliminator. Kolejnym punktem programu była wizyta w Muzeum Pyry, gdzie dzieci uczestniczyły w warsztatach z przygotowania własnej pieczonej pyry, a także poznały historię ziemniaka i jego rolę w poznańskiej tradycji, również kulinarnej. Po tym pełnym wrażeń dniu  zmęczeni (niektórzy zasnęli w autobusie), ale szczęśliwi wszyscy bezpiecznie wrócili do Stęszewa.