Mistrzostwa Gminy w Sztafetowych Biegach Przełajowych Dziewcząt i Chłopców

W poniedziałek 25 września na bieżni lekkoatletycznej w Stęszewie odbyły się Mistrzostwa Gminy w Sztafetowych Biegach Przełajowych Dziewcząt i Chłopców w ramach Igrzysk Dzieci. Do rywalizacji sportowej przystąpiły wszystkie szkoły z gminy Stęszew.  Reprezentacja naszej szkoły spisała się na medal zdobywając I miejsce zarówno w kategorii dziewcząt jak i chłopców.

Klasyfikacja końcowa dziewcząt:

I miejsce - Szkoła Podstawowa w Stęszewie
II miejsce - Szkoła Podstawowa w Strykowie
III miejsce - Szkoła Podstawowa w Modrzu
IV miejsce - Szkoła Podstawowa w Jeziorkach

Klasyfikacja końcowa chłopców

I miejsce - Szkoła Podstawowa w Stęszewie
II miejsce - Szkoła Podstawowa w Jeziorkach
III miejsce - Szkoła Podstawowa w Strykowie
IV miejsce - Szkoła Podstawowa w Modrzu

Zwycięska reprezentacja dziewcząt wystąpiła w składzie: Lena Domagalska, Michalina Szypura, Patrycja Majorczyk, Maja Nowak, Maria Szukała, Sofia Lipnitska, Izabela Kania.

Zwycięska reprezentacja chłopców wystąpiła w składzie: Alex Dudziak, Bartosz Borak, Adam Zwierzyński, Antoni Cykowiak, Wiktor Dota, Oliwier Szyszka, Jacek Lenartowski.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów sportowych na Mistrzostwach Powiatu Poznańskiego.